Randevu Al

Hizmetlerimiz

Aile Danışmanlığı

Aile yapısını sağlam kurmuş ve huzuru yakalamış toplumlar tarih boyunca uzun yaşamışlardır.

Cinsel Danışmanlık

Cinsel sorunlar konusunda eğitim almış kişiler tarafından cinsellikle ilgili problem yaşayan bireylere verilen bir tür bilişsel - davranışçı danışmanlıktır.

Çift ve Evlilik Danışmanlığı

Çift danışmanlığı, evli olan ya da olmayan çiftlerin danışman ile birlikte, ilişkilerini etkileyen durumları, ilişkideki güçlü yanları ve zorlanılan alanları görme fırsatı sağlayan danışmanlık hizmetidir.

Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal danışmanlık, şirket içerisinde çalışan personelin daha verimli olabilmeleri için birbirleriyle uyumluluğunu artırmak adına verilen psikoterapi ve psikolojik hizmetleridir. Çalışanların sağlıklı ruhsal durumu, şirketlerin iş hacimlerinin artışı konusunda direkt etkilidir.

Bireysel Danışmanlık

Bireyin kendi farkındalığını arttırmasını, kendisi ve çevresi ile dengeli, sağlıklı bir ilişki içinde olmasını, kendi ile ilgili kararları ve sorumlulukları almasını ve karşılaştığı sorunlarla baş etme becerisini kazanmasını destekleyen bir süreçtir.

Yaşam Koçluğu

Yaşam koçluğu ile düşündüklerinizle yapmak istedikleriniz arasındaki mesafeyi kapatırken kendinizle yüzleşerek yaşam keşfinize çıkarsınız. Yaşam koçluğu farkındalık, heyecan, bilgi ve motivasyon dolu yol arkadaşlığıdır. Yaşam koçluğu hedeflerinizi, hayallerinizi, yaşam amacınızı ve kendinizi tanımak için en etkili yöntemdir.

Öğrenci Koçluğu

Öğrenci Koçluğu, gelecek nesillerin istedikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmaya yarayan bir metodolojidir. Öğrencilerle kurulan temaslarda doğru iletişim kurularak, öğrencinin keşif –değişim adımlarının nasıl takip etmemiz gerektiğini bilerek amaca adım adım yaklaşmış olmaktır.

Ergen Danışmanlığı

Ergenlerin bireysel gelişimlerini, öz güvenlerini, arkadaş ilişkilerini, okul performanslarını ve anne babaları ile iletişimlerini güçlendiren, aile üyeleri arasındaki ilişkileri olumlu yönde destekleyen hizmetler.

Çocuk Danışmanlığı

Okul öncesi ve okul dönemindeki çocukların yaşlarına ve cinsiyetlerine uygun olarak desteklenmesi ve güçlendirilmesine yönelik hizmetler verilmektedir.